Miejsko-Gminny Zjazd Ochotniczej Straży Pożarnej.

W sobotę 11.06.2016r. odbył się na sali OSP w Niemczy Miejsko-Gminny Zjazd Ochotniczej Straży Pożarnej.

 

 

 

 

Przybyły wszystkie trzy jednostki OSP z Gminy Niemcza: OSP w Niemczy, OSP w Przerzeczynie-Zdroju i OSP w Gilowie. Każda z nich zgłosiła po 3 delegatów do nowego Zarządu Miejsko-Gminnego. Nowym Prezesem wybrany został druh Józef Brzuszkiewicz z OSP w Niemczy. Ustępujący Zarząd przedstawił zebranym sprawozdanie za ostatnie 5 lat działalności Miejsko-Gminnego Zarządu OSP pod kierunkiem druha Jerzego Prokopa, który zrezygnował z dalszego piastowania tej trudnej i odpowiedzialnej funkcji z uwagi na stan zdrowia. W uznaniu wieloletniej pracy na rzecz OSP, wybitnego zaangażowania oraz licznych zasług druha Prokopa Burmistrz Grzegorz Kosowski i Przewodnicząca Rady Miejskiej Monika Szymańska – Śledź złożyli na jego ręce serdeczne podziękowania oraz wręczyli pamiątkowy dyplom uznania.

 

Foto: Urząd Miasta i Gminy w Niemczy

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *