XVII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze

W sobotę, 13 czerwca w Olesznej odbyły się XVII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze. Jedenaście drużyn z powiatowych OSP wzięło udział w zawodach sportowo-pożarniczych. Organizatorami zawodów byli Komenda Powiatowa PSP Dzierżoniów, Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Dzierżoniowie, oraz gmina Łagiewniki.

 

 

Zawody rozgrywane były w pięciu kategoriach wiekowych: dziewczęta i chłopcy młodsi, dziewczęta i chłopcy starsi oraz seniorzy. Konkurencje odbywały się w dwóch etapach: sztafeta i tzw. „bojówka” polegająca na wykorzystaniu motopompy, węży, rozdzielaczy i prądownic, którymi należało za pomocą prądu wody trafić do specjalnych celów. W zawodach sportowo – pożarniczych aktywnie uczestniczyli także nasi strażacy jak i drużyna MDP.

 

Seniorzy pomimo „uprzejmości” sędziów uplasowali się na 4 pozycji natomiast drużyna MDP zajęła 1 miejsce !!

 

W załączeniu protokół po zawodach !

Protokół końcowy

 

 

Zawody 4 Zawody 6 ZAWODY ZAWODY1 ZAWODY2 ZAWODY3 Zawody5
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *